Sośnie Nasza Gmina Kochana blog prowadzi Roman Lulek - kontynuacja Czarnego Bociana

Wydarzenia mające miejsce w Sośniach i całej naszej gminie, mogłyby niejednokrotnie stać się kanwą scenariusza filmu Alfreda Hitchcocka. Dewizą tego twórcy było przekonanie, że film powinien rozpoczynać się od trzęsienia ziemi, a potem napięcie powinno rosnąć. W Sośniach za sprawą władz gminy jest podobnie.

Wpis

niedziela, 29 listopada 2015

Zrób coś dla Przedszkola w Sośniach

Moi Drodzy Czytelnicy!

Na stronie internetowej www.buliba.pl rozpisany jest Wielki Konkurs Ekologiczny dla przedszkoli. Oczywiście Przedszkole w Sośniach bierze w nim udział i wystawiło w nim do oceny swoją pracę. Ilość "kliknięć" decyduje o lokacie pracy naszego sośnieńskiego przedszkola w rankingu pretendentów do zwycięstwa.

Wykażmy się heroizmem, konsekwencją i życzliwością dla naszego przedszkola i na stronie www.buliba.pl klikajmy na pracę przedszkola z Sośni, aby zdobyło ono jedną z nagród konkursu. Mało tego, klikający też mają szansę zdobyć nagrodę.

W każdym domu jest przecież komputer, dwa, albo i więcej. Kliknijmy po razie z każdego. Głosować można tylko raz dziennie. Biorąc jednak pod uwagę, że można glosować z domu, z komputera w pracy, z telefonu z internetem czy z telewizora, to możemy zrobić dobrą robotę. Głosowanie trwa do 30-11-2015 r. od 7:00 do 23:00.

Przy rejestracji na stronie www.buliba.pl nie zapomnijcie podać imienia dziecka i daty jego urodzenia. Wspólnie możemy naprawdę wiele! Udowodnijmy to.

P.s. Można głosować z tego samego komputera, tylko trzeba podać "parametry" innej osoby.

Kontynuacja Czarnego Bociana

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Autor(ka):
lulekroman
Czas publikacji:
niedziela, 29 listopada 2015 22:36

Polecane wpisy

  • Powyborcze układanki

    Co jakiś czas dochodzą nas (nawet tych niespecjalnie nasłuchujących) echa powyborczych układanek. Ostatnio głośną stała się sprawa radnego sejmiku województwa ś

  • Co Ty chłopie gadasz?

    Podupadający z każdym dniem coraz bardziej pałac w Mojej Woli ciągle wzbudza emocje. Niedawno dowiedzieliśmy się, że przed sądem w Ostrowie Wielkopolskim była r

  • 12 listopada

    Dzisiejszy dzień jest dniem... wolnym. Tego dnia dojadamy zakupione wcześniej zapasy rogali świętomarcińskich. Nie brakowało ich w sośnieńskich sklepach. Jednak

Trackback