Sośnie Nasza Gmina Kochana blog prowadzi Roman Lulek - kontynuacja Czarnego Bociana

Wydarzenia mające miejsce w Sośniach i całej naszej gminie, mogłyby niejednokrotnie stać się kanwą scenariusza filmu Alfreda Hitchcocka. Dewizą tego twórcy było przekonanie, że film powinien rozpoczynać się od trzęsienia ziemi, a potem napięcie powinno rosnąć. W Sośniach za sprawą władz gminy jest podobnie.

Wpis

niedziela, 29 listopada 2015

Zrób coś dla Przedszkola w Sośniach

Moi Drodzy Czytelnicy!

Na stronie internetowej www.buliba.pl rozpisany jest Wielki Konkurs Ekologiczny dla przedszkoli. Oczywiście Przedszkole w Sośniach bierze w nim udział i wystawiło w nim do oceny swoją pracę. Ilość "kliknięć" decyduje o lokacie pracy naszego sośnieńskiego przedszkola w rankingu pretendentów do zwycięstwa.

Wykażmy się heroizmem, konsekwencją i życzliwością dla naszego przedszkola i na stronie www.buliba.pl klikajmy na pracę przedszkola z Sośni, aby zdobyło ono jedną z nagród konkursu. Mało tego, klikający też mają szansę zdobyć nagrodę.

W każdym domu jest przecież komputer, dwa, albo i więcej. Kliknijmy po razie z każdego. Głosować można tylko raz dziennie. Biorąc jednak pod uwagę, że można glosować z domu, z komputera w pracy, z telefonu z internetem czy z telewizora, to możemy zrobić dobrą robotę. Głosowanie trwa do 30-11-2015 r. od 7:00 do 23:00.

Przy rejestracji na stronie www.buliba.pl nie zapomnijcie podać imienia dziecka i daty jego urodzenia. Wspólnie możemy naprawdę wiele! Udowodnijmy to.

P.s. Można głosować z tego samego komputera, tylko trzeba podać "parametry" innej osoby.

Kontynuacja Czarnego Bociana

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Autor(ka):
lulekroman
Czas publikacji:
niedziela, 29 listopada 2015 22:36

Polecane wpisy

  • Jeszcze jest czas, ale tylko do końca tygodnia.

     Rozmawiając z mieszkańcami naszej gminy przekonuję się, że ludzi niezadowolonych z gminnych realiów jest coraz więcej. Mówią o dostrzeganych nieprawidł

  • Relacja z LVI (56) sesji Rady Gminy Sośnie

    LVI sesja Rady Gminy Sośnie odbyła się 14 sierpnia 2018 roku. Komisja Budżetu, która zwykle bezpośrednio poprzedza sesję, odbyła się tym razem już 10 sierpnia.

  • WYBORY SAMORZĄDOWE 2018

    W środkach masowego przekazu oraz na portalach społecznościowych coraz częściej spotykamy informację - przypomnienie, że 21 października 2018 roku odbędą się WY

Trackback