Sośnie Nasza Gmina Kochana blog prowadzi Roman Lulek - kontynuacja Czarnego Bociana

Wydarzenia mające miejsce w Sośniach i całej naszej gminie, mogłyby niejednokrotnie stać się kanwą scenariusza filmu Alfreda Hitchcocka. Dewizą tego twórcy było przekonanie, że film powinien rozpoczynać się od trzęsienia ziemi, a potem napięcie powinno rosnąć. W Sośniach za sprawą władz gminy jest podobnie.

Wpis

niedziela, 29 listopada 2015

Zrób coś dla Przedszkola w Sośniach

Moi Drodzy Czytelnicy!

Na stronie internetowej www.buliba.pl rozpisany jest Wielki Konkurs Ekologiczny dla przedszkoli. Oczywiście Przedszkole w Sośniach bierze w nim udział i wystawiło w nim do oceny swoją pracę. Ilość "kliknięć" decyduje o lokacie pracy naszego sośnieńskiego przedszkola w rankingu pretendentów do zwycięstwa.

Wykażmy się heroizmem, konsekwencją i życzliwością dla naszego przedszkola i na stronie www.buliba.pl klikajmy na pracę przedszkola z Sośni, aby zdobyło ono jedną z nagród konkursu. Mało tego, klikający też mają szansę zdobyć nagrodę.

W każdym domu jest przecież komputer, dwa, albo i więcej. Kliknijmy po razie z każdego. Głosować można tylko raz dziennie. Biorąc jednak pod uwagę, że można glosować z domu, z komputera w pracy, z telefonu z internetem czy z telewizora, to możemy zrobić dobrą robotę. Głosowanie trwa do 30-11-2015 r. od 7:00 do 23:00.

Przy rejestracji na stronie www.buliba.pl nie zapomnijcie podać imienia dziecka i daty jego urodzenia. Wspólnie możemy naprawdę wiele! Udowodnijmy to.

P.s. Można głosować z tego samego komputera, tylko trzeba podać "parametry" innej osoby.

Kontynuacja Czarnego Bociana

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Autor(ka):
lulekroman
Czas publikacji:
niedziela, 29 listopada 2015 22:36

Polecane wpisy

  • W dniu kobiet

    Wszystkim Paniom z okazji ich święta życzę (tak na co dzień) samych miłych chwil, wrażeń i doznań. Zapraszam również do odwiedzenia lokalu "Przystanek Czarny Bo

  • Smaczna zupa i chińska filozofia, czyli menu na środę.

    Niezwykle smaczna zupa jarzynowa, którą oferuje gospodyni kawiarni „Przystanek Czarny Bocian” - Pani Grażynka, przygotowywana jest według diety pięc

  • Parzenie kawy.

    Na początek KOMENTARZE I to jest właśnie sedno naszej lokalnej społeczności. Widzę że sprawiedliwy nosa nie wychylił poza znak Sośnie. Jesli nie mozesz pozwolić

Trackback